Odzyskiwanie danych z dysku cena uszkodzenie logicznea mechaniczne.

Odzyskiwanie danych Najlepsze darmowe narzędzia do odzyskiwania danych

photo
Odzyskiwanie danych z z uszkodzonego dysku SSD darmowe programy a może lepiej doświadczony serwis.

Odzyskiwanie danych Narzędzia oprogramowania do odzyskiwania danych przeszły długą drogę w ostatnich latach, ale jednym z najlepszych musi być Drive Image Creator. Jest to zdecydowanie najlepsze narzędzie do odzyskiwania danych, i może pracować na większości rodzajów mediów – w tym odzyskiwania danych z kart SD. Ten program może nawet pracować na dysku flash. Ten artykuł omówi Drive Image Creator (DIC), i jak to działa.

Odzyskiwanie danych zapłaty zaś koszty serwisów.

Najpopularniejsze programy do odzyskiwania danych to te, które mogą pracować na wszystkich rodzajach nośników. Odzyskiwanie danych z dysku Poznań – Problem z nimi jest to, że nie każdy komputer jest zaprojektowany do pracy z wszystkich dysków tam. Niektórzy ludzie mają problemy z pewnymi typami dysków i mogą nigdy nie doświadczyć utraty danych w ogóle. Istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby sprawdzić, czy komputer może pracować z konkretnym dyskiem i uniknąć marnowania pieniędzy na zakup oprogramowania do odzyskiwania danych, które nie będzie działać w ogóle w systemie. Pierwszą rzeczą do sprawdzenia jest to, czy komputer obsługuje FAT lub NTFS.

Odzyskiwanie danych spośród zamkniętego krążku nietrzeźwy wręcz do serwisu.

FAT to skrót od FAT32, formatu plików używanego przez firmę Microsoft. FAT działa na wszystkich typach kart pamięci, w tym karty SD, SDHC, MMC i MMCx. Zaleca się, aby używać FAT, jeśli szukasz darmowego narzędzia do odzyskiwania danych, które mogą pracować na dyskach twardych. Jest prawdopodobne, że spotkasz się z komputerem, który nie obsługuje tego formatu, więc nie zniechęcaj się – po prostu szukaj dalej.

Odtwarzanie danych z SSD gratisowych projektów zaledwie do programowych rozstrzygnięć.

NTFS to akronim oznaczający system plików NTFSonic i jest powszechnie używany do opisywania zewnętrznych dysków twardych, które używają FAT jako systemu plików. Jeśli używasz dysku typu FAT, powinieneś wiedzieć, że jest bardziej prawdopodobne, że narzędzia do odzyskiwania danych, których używasz, nie będą działać w ogóle, ponieważ nie rozumieją partycji FAT. W związku z tym zaleca się, aby używać NTFS dla wszystkich plików, które chcesz odzyskać. Należy również upewnić się, że komputer ma zainstalowany co najmniej Windows Server 2008, ponieważ ten system operacyjny obsługuje format NTFS.

Najlepsze narzędzia SD karty odzyskiwania oprogramowania będzie w stanie obsłużyć większość wspólnych typów plików, które ludzie będą umieszczać na swoich kartach SD, chociaż istnieją pewne typy plików, które są po prostu zbyt skomplikowane dla nich. Przy wyborze programu, który chcesz użyć, należy również spojrzeć na jego interfejs. Najlepsze z nich zazwyczaj pozwalają na podłączenie urządzenia do komputera, a następnie będzie łatwiejsze do wyboru i odzyskiwania plików. Większość programów pozwoli Ci na podłączenie urządzenia na wiele sposobów, a to jest ważne, aby móc odzyskać pliki z karty SD.

Jednym z najlepszych darmowych programów do odzyskiwania plików, które ludzie mogą pobrać jest na torze przegląd odzyskiwania danych. Ten program jest wyposażony w wiele różnych funkcji, w tym odzyskiwanie dla FAT, FAT32 i exFAT. Posiada również prosty interfejs, który sprawia, że jest łatwy w użyciu i można odzyskać dowolny typ danych. To narzędzie do odzyskiwania danych jest dostępny zarówno dla MAC i PC, i działa z większością PDA, które są przeznaczone do użytku pamięci flash.

Przywracanie danych z nieczynnego dysku nieodpłatne projekty tudzież potrafi gustownie zaradny serwis.

Innym jednym z najlepszych darmowych narzędzi do odzyskiwania danych jest PC Disk Cleaner. To oprogramowanie jest bardzo proste w użyciu i pochodzi z pięciu łatwych kroków do naśladowania. Jeśli masz kartę SD, ten program będzie działać bardzo dobrze, aby odzyskać wszystkie utracone dane. Jeśli masz dysk twardy, być może trzeba będzie sformatować cały dysk twardy i zainstalować go ponownie. Jednak to oprogramowanie jest nadal bardzo zalecane przez ekspertów, ponieważ ma kilka dodatkowych funkcji, które inne programy nie mają. Funkcje te obejmują automatyczne tworzenie kopii zapasowych, klonowanie i przyrostowe wymazywanie danych.

Ostatnim darmowym programem do odzyskiwania danych, któremu się przyjrzymy, jest My Data Recovery. Ten program jest stworzony przez ParetoLogic, i pochodzi z czterech różnych etapów procesu skanowania dysku. Jeśli masz wolny komputer lub twój dysk został nadpisany (w każdy możliwy sposób), może to zająć do godziny, aby komputer odczytał resztę twojego dysku. W tym procesie skanowania My Data Recovery wykryje wszystkie uszkodzone partycje i naprawi je, aby komputer mógł odczytać resztę dysku.