Odzyskiwanie danych w owocne .

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane pliki na Androida

Odzyskaj pliki z urządzeń z systemem Android

Jeśli straciłeś jakiekolwiek ważne pliki na telefonie lub tablecie z systemem Android, odzyskanie ich jest bardzo proste. Wystarczy zainstalować program do odzyskiwania danych na komputerze i będziesz na dobrej drodze do odzyskania plików, których potrzebujesz. Oprogramowanie do odzyskiwania danych będzie skanować dysk twardy urządzenia i kosz, a także pliki w aparacie i klienta poczty. Po zakończeniu skanowania, można zobaczyć i wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że twoje urządzenie jest funkcjonalne. Możesz to zrobić, ustawiając je w trybie debugowania. Następnie należy zmienić niektóre ustawienia w telefonie. Jest to niezbędne, aby odzyskać usunięte pliki. Możesz także użyć specjalistycznego oprogramowania do przywracania usuniętych plików na Androida.

Może być również konieczne przywrócenie pamięci masowej urządzenia. Proces odzyskiwania nie jest tak prosty jak w przypadku komputera i będzie zależał od plików i sposobu, w jaki można uzyskać do nich dostęp. Większość aplikacji będzie miała funkcję odzyskiwania danych, ale jeśli się nie uda, być może trzeba będzie zajrzeć do rozwiązania odzyskiwania danych innej firmy.

Aby odzyskać usunięte pliki w systemie Android, przejdź do menu Ustawienia. Kliknij „Szyfrowanie” i poszukaj wpisu odnoszącego się do karty SD lub innej pamięci zewnętrznej. Stuknij w opcję, aby odszyfrować kartę pamięci. Po zakończeniu procesu odzyskiwania danych, będziesz musiał określić, jak je cofnąć. Jeśli plik znajdował się na wewnętrznej pamięci urządzenia, możesz chcieć skorzystać z jednej z wielu usług w chmurze, aby go odzyskać.

Odzyskaj zdjęcia

Jeśli przypadkowo usunąłeś zdjęcia na swoim Androidzie, będziesz zadowolony, że istnieją metody ich odzyskania. Oprogramowanie do odzyskiwania danych może pomóc Ci przywrócić usunięte zdjęcia z urządzenia do nowej lokalizacji przy użyciu tych samych plików i formatów, w których pierwotnie je usunąłeś. Możesz nawet użyć go do odzyskania zdjęć z aparatu cyfrowego lub kamery.

Aby odzyskać zdjęcia z urządzenia z systemem Android, musisz mieć dostęp do jakiejś zewnętrznej pamięci masowej. Może to być karta pamięci lub usługa w chmurze. Ta zewnętrzna pamięć masowa pomoże Ci odzyskać usunięte zdjęcia. Ta opcja tworzenia kopii zapasowych jest najlepsza, jeśli telefon jest w pełni naładowany i ma połączenie Wi-Fi.

Użytkownicy telefonów z systemem Android mogą również przywrócić usunięte zdjęcia za pomocą aplikacji do odzyskiwania o nazwie Android Recovery. To oprogramowanie skanuje telefon w poszukiwaniu usuniętych plików i wyświetla je na komputerze. Alternatywnie możesz użyć Google Drive, aby odzyskać zdjęcia z galerii telefonu z Androidem. Aby rozpocząć, będziesz musiał włączyć debugowanie USB w swoim urządzeniu i zainstalować niezbędny sterownik. Po wykonaniu tych czynności otwórz program i wybierz opcję Zdjęcia. Jeśli usunąłeś zdjęcia z telefonu z Androidem, będziesz musiał wybrać tryb szybkiego skanowania i tryb głębokiego skanowania.

Po wybraniu, który rodzaj skanowania chcesz, pobierz aplikację i uruchom ją. Gdy oprogramowanie wykryje zdjęcia, możesz je wybrać i przywrócić. Ta metoda działa zarówno w przypadku urządzeń zakorzenionych, jak i niezakorzenionych.

Odzyskaj kontakty

Jeśli straciłeś kontakty z telefonu z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Program rozpoznaje Twoje urządzenie i oferuje kilka prostych kroków, aby włączyć tryb odzyskiwania. Następnie program przeskanuje całą listę kontaktów i wyświetli szczegóły każdego kontaktu. Możesz wyświetlić podgląd informacji lub przywrócić konkretny kontakt.

Po pobraniu oprogramowania uruchom je na komputerze, aby przeskanować w poszukiwaniu utraconych danych. Upewnij się, że włączyłeś tryb debugowania USB na swoim urządzeniu przed uruchomieniem skanowania. Ważne jest również, aby nie usuwać telefonu podczas procesu skanowania. Może to spowodować konflikty w połączeniu i spowodować utratę danych.

Interfejs programu posiada dwa tryby skanowania: Deep Scan i Quick Scan. Tryb Quick Scan pomaga odzyskać usunięte kontakty Android, podczas gdy Deep Scan skanuje całe urządzenie Android i odzyskuje więcej typów plików. Ale pamiętaj, że głębokie skany zajmują więcej czasu.

Jeśli usunąłeś kontakty z telefonu z systemem Android, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zlokalizowanie kopii zapasowej kontaktów. Po znalezieniu go można go przywrócić za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Androida. Może ono odzyskać kontakty z kart SD, kart SIM i kont Google.

Odzyskaj dzienniki połączeń

Jeśli przypadkowo usunąłeś dzienniki połączeń telefonu z Androidem, możesz je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Po zainstalowaniu i uruchomieniu oprogramowania, podłącz telefon z Androidem do komputera. Gdy program przeskanuje Twoje urządzenie, wybierz pliki, które chcesz odzyskać. Możesz również wybrać pełne skanowanie, aby odzyskać inne dane, w tym wiadomości, kontakty i inne.

Oprogramowanie przeskanuje rejestr połączeń Androida i wyświetli go dla Ciebie. Będzie również wyświetlać, które usunięte dzienniki połączeń może odzyskać. Możesz zapisać odzyskane dzienniki połączeń w plikach HTML lub CSV. Po pomyślnym odzyskaniu dzienników połączeń, możesz nawet przywrócić historię połączeń z telefonu z Androidem.

Oprogramowanie Android Data Recovery ma kilka trybów odzyskiwania, które pozwalają odzyskać usunięte dane. Tryb szybkiego skanowania jest szczególnie przydatny do odzyskiwania usuniętych dzienników połączeń z Androida. Możesz szybko przeskanować swoje urządzenie za pomocą tego trybu, aby odzyskać usunięte pliki multimedialne, listę kontaktów, historię połączeń i załączniki WhatsApp. Ta funkcja pozwala odzyskać 10 fragmentów historii połączeń z Androida za darmo.

Następnie powinieneś potwierdzić informacje o swoim urządzeniu z systemem Android i kliknąć przycisk „Potwierdź”. Po wykonaniu tych czynności możesz przejść do następnego kroku. Po tym, będziesz musiał wejść w tryb pobierania na swoim urządzeniu i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Po wykonaniu tych czynności będziesz mógł rozpocząć naprawę swojego urządzenia z Androidem.

Odzyskaj czaty z WhatsApp

Odzyskanie czatów WhatsApp z urządzenia z systemem Android nie jest trudnym zadaniem, jeśli użyjesz odpowiedniego programu. FoneDog Toolkit – Android Data Recovery jest jedną z takich aplikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować oprogramowanie na swoim komputerze. Następnie podłącz swoje urządzenie z Androidem do komputera za pomocą kabla USB. Po podłączeniu program wykryje twoje urządzenie i wyświetli listę typów plików. Wybierz załączniki i wiadomości WhatsApp z listy, a będziesz gotowy do odzyskania czatów.

Aby odzyskać czaty WhatsApp, najpierw musisz wykonać ich kopię zapasową na Google Drive. Następnie możesz użyć tej usługi, aby przywrócić je z dowolnego urządzenia z systemem Android. Upewnij się tylko, że używasz tego samego konta Google. Po utworzeniu kopii zapasowej danych, możesz łatwo uzyskać do nich ponowny dostęp.

Jeśli nie jesteś w stanie przywrócić wiadomości z kopii zapasowej WhatsApp, możesz przywrócić je z urządzenia z systemem Android, odinstalowując i ponownie instalując aplikację. Następnie zaloguj się na swoje konto, używając tego samego numeru telefonu. Możesz również przywrócić historię czatu z pliku kopii zapasowej, który WhatsApp tworzy automatycznie. Jeśli nie jesteś pewien, jak utworzyć kopię zapasową WhatsApp, użyj menedżera plików Android, aby sprawdzić rozszerzenia plików i datę utworzenia kopii zapasowej.

Możesz także użyć oprogramowania do odzyskiwania danych, aby odzyskać czaty WhatsApp z urządzeń z systemem Android. Ten program wykryje twoje urządzenie z Androidem i wyświetli listę plików, które znalazł. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Po zakończeniu wybierania plików, które chcesz przywrócić, po prostu kliknij przycisk „odzyskaj”.

Odzyskiwanie wiadomości

Jeśli masz usunięte wiadomości tekstowe na telefonie z Androidem, najlepszym sposobem na ich odzyskanie jest użycie narzędzia do odzyskiwania danych Android. To pomoże Ci odzyskać wiadomości z pamięci wewnętrznej lub zewnętrznej pamięci masowej. Tak długo, jak wiesz, jak korzystać z tego programu, możesz odzyskać utracone wiadomości bez utraty jakichkolwiek danych.

Istnieje kilka różnych typów programów do odzyskiwania danych na Androida. Istnieją darmowe wersje i płatne wersje. Darmowe wersje oprogramowania pokażą Ci tylko pliki, które można odzyskać, podczas gdy płatne wersje pozwolą Ci odzyskać usunięte wiadomości. Message Recovery pozwoli Ci również na podgląd plików, które chcesz odzyskać, zanim zostaną pomyślnie odzyskane.

Po pobraniu programu do odzyskiwania danych z Androida, musisz najpierw włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu. Następnie na liście typów plików wybierz Wiadomości. Gdy program poprosi o pozwolenie od Superużytkownika, kliknij przycisk OK. Po uzyskaniu pozwolenia możesz wybrać wiadomości i inne dane do odzyskania.

Istnieją bezpłatne narzędzia innych firm, które mogą pomóc w tworzeniu kopii zapasowych wiadomości tekstowych na urządzeniach z systemem Android. Te narzędzia mogą przesyłać wiadomości do osobistej usługi chmury lub zapisywać je jako pliki tekstowe. Jednak te opcje nie są wygodne, jeśli chcesz utworzyć kopię zapasową dużej liczby wiadomości tekstowych. Inną opcją jest utworzenie kopii zapasowej na urządzeniu z systemem Android za pomocą specjalistycznego oprogramowania. Ten rodzaj kopii zapasowej jest przydatny do odzyskiwania wiadomości na urządzeniach z systemem Android, a także innych ważnych danych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]