Odzyskiwanie danych co przystałoby przygotować.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Android Data Recovery – Jak odzyskać skasowane dane z Androida

Odzyskiwanie danych Android to proces odzyskiwania usuniętych danych z urządzenia. Z pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android, można łatwo odzyskać utracone lub usunięte zdjęcia, wiadomości, dzienniki połączeń i inne elementy. Program pozwala również na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Więc, można łatwo wybrać elementy, które trzeba odzyskać.

Odzyskaj usunięte kontakty

Aby odzyskać usunięte kontakty z Androida, będziesz potrzebował oprogramowania do odzyskiwania danych. Programy te przeskanują Twój telefon i zidentyfikują wszystkie rodzaje plików na Twoim urządzeniu, w tym kontakty. Oprogramowanie pokazuje również, czy kontakt został usunięty, czy nadal znajduje się w telefonie. Po zidentyfikowaniu, który plik został usunięty, możesz wybrać go z listy, aby rozpocząć proces odzyskiwania.

Po pobraniu oprogramowania do odzyskiwania danych, musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Zostaniesz poproszony o wybranie opcji „Deep Recovery”. Wybierz tę opcję i kliknij przycisk OK. Oprogramowanie przeskanuje Twój telefon i pokaże Ci podglądy kontaktów, które może odzyskać. Następnie możesz przywrócić je do swojego telefonu z Androidem.

Po wybraniu odpowiedniej metody odzyskiwania, powinieneś być w stanie przywrócić swoje kontakty w ciągu 30 dni. Gdy już to zrobisz, możesz wybrać już dostępną opcję, albo wybrać niestandardową. Następnie będziesz musiał odblokować swoje urządzenie z Androidem, zalogować się na swoje konto Google i włączyć opcję synchronizacji, aby przywrócić usunięte kontakty.

Alternatywnie możesz również odzyskać usunięte kontakty, korzystając z kopii zapasowej Google. Google przechowuje rejestr usuniętych kontaktów przez 30 dni. Korzystając z konta Google, możesz odzyskać swoje kontakty z dowolnego miejsca. Możesz również użyć konta Google do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji danych między urządzeniami. Upewnij się tylko, że przed rozpoczęciem procesu udzielisz Google pozwolenia na synchronizację danych.

Odzyskaj usunięte zdjęcia

Jeśli przypadkowo usunąłeś kilka zdjęć na swoim telefonie z Androidem, nie martw się – nadal możesz odzyskać usunięte zdjęcia za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych Android. Większość urządzeń z systemem Android automatycznie zapisuje zdjęcia w pamięci wewnętrznej, gdzie są one wyświetlane w galerii telefonu. Chociaż nie jest to świetna opcja odzyskiwania usuniętych zdjęć, jest to lepsze niż brak możliwości zobaczenia ich w ogóle!

Aby rozpocząć odzyskiwanie usuniętych zdjęć, należy najpierw pobrać oprogramowanie do odzyskiwania danych Android. To oprogramowanie ma funkcję skanowania, która znajdzie wszelkie usunięte zdjęcia na Androida. Po zeskanowaniu telefonu, możesz wyświetlić podgląd i wybrać zdjęcia, które chcesz odzyskać. Po wybraniu zdjęć, kliknij przycisk „Odzyskaj” i będziesz mógł je ponownie zobaczyć.

Aby skorzystać z tego narzędzia, musisz mieć konto Google. Aplikacja jest zintegrowana z kontem Gmail, a to pozwala na bezpieczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć w Google. Usunięte zdjęcia zostaną automatycznie przywrócone po pewnym czasie. Jeśli przypadkowo usunąłeś zdjęcia z konta Google, będziesz musiał sprawdzić swoje konto Gmail i konto Google Photos.

Inną opcją odzyskania usuniętych zdjęć z telefonu z systemem Android jest skorzystanie z usługi Dropbox. Usługa ta umożliwia przeciąganie i upuszczanie dowolnych danych do określonego folderu i synchronizowanie ich z chmurą lub komputerami innych użytkowników. Dropbox zachowa usunięte pliki przez 30 dni dla zwykłych użytkowników i dłużej dla użytkowników płatnych. Najpierw musisz pobrać aplikację Dropbox. Następnie wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać z chmury. Po tym kliknij przycisk „Przywróć”, aby przywrócić swoje zdjęcia.

Odzyskiwanie usuniętych wiadomości

Jeśli przypadkowo usunąłeś wiadomości tekstowe na swoim telefonie z systemem Android, istnieje kilka sposobów na odzyskanie tych wiadomości. Jednym ze sposobów jest włączenie funkcji Kopia zapasowa i przywracanie w telefonie. Aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto Google i wybierz najnowszą kopię zapasową. Następnie możesz wybrać wiadomości, które chcesz przywrócić i uderzyć w przycisk „Odzyskaj”.

Inną opcją jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych. Istnieje kilka dostępnych opcji, a najlepsza opcja zależy od rodzaju danych, które chcesz odzyskać. Na przykład Android Data Recovery to profesjonalna aplikacja do odzyskiwania plików, która może pomóc Ci odzyskać usunięte wiadomości i inne typy plików. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że jest łatwy w użyciu, a także pozwala na podgląd odzyskanego pliku. Jednak ten program może odzyskać tylko jeden plik w tym samym czasie.

Możesz również użyć kopii zapasowych Google Drive, aby odzyskać usunięte wiadomości. Jeśli masz kopię zapasową Google Drive, możesz przywrócić swoje wiadomości tekstowe. Jeśli nie masz, możesz użyć programu do odzyskiwania danych, aby odzyskać wiadomości z konta Google Drive. Pamiętaj tylko, aby najpierw wykonać kopię zapasową ważnych plików w telefonie z Androidem. W przeciwnym razie może się to skończyć nadpisaniem usuniętych wiadomości i utratą cennych danych.

Jeśli masz konto Google, możesz użyć tego samego konta, aby przywrócić wiadomości. Tylko upewnij się, że używasz tego samego konta Google, które zostało użyte do wykonania kopii zapasowej telefonu. W niektórych przypadkach może być konieczne wykonanie resetu telefonu, aby przywrócić te wiadomości.

Odzyskaj usunięte rejestry połączeń

Jeśli przypadkowo usunąłeś dzienniki połączeń z telefonu z Androidem, nadal możesz je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Program działa poprzez skanowanie pamięci Twojego urządzenia. Po jego zakończeniu zostanie przedstawiona lista plików możliwych do odzyskania. Wystarczy wybrać dzienniki połączeń, które chcesz odzyskać i kliknąć przycisk „Odzyskaj”, aby je odzyskać. Jeśli chcesz odzyskać inne dane, możesz również wybrać opcję „Full Scan”.

Aby zeskanować usunięte dzienniki połączeń, musisz najpierw zakorzenić swój telefon. Następnie zainstaluj program do odzyskiwania danych z systemu Android. Po zainstalowaniu, podłącz telefon z Androidem do komputera. Program następnie przeskanuje dane telefonu i pokaże, jakie typy danych może odzyskać. Może to obejmować historię połączeń, zdjęcia, załączniki WhatsApp, filmy i inne. Możesz również zobaczyć podgląd usuniętych dzienników połączeń, zanim faktycznie je odzyskasz.

Oprócz odzyskiwania usuniętych dzienników połączeń, oprogramowanie do odzyskiwania danych systemu Android jest również w stanie odzyskać usunięte kontakty i inne dane. Oznacza to, że nie musisz się martwić o przechowywanie pliku kopii zapasowej, aby odzyskać usunięte dane. Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android pozwala również na podgląd i eksport usuniętych dzienników połączeń.

Aby odzyskać usunięte dzienniki połączeń z Androida, możesz pobrać narzędzie do odzyskiwania danych android all-in-one. Po zainstalowaniu narzędzia podłącz do niego telefon i wybierz opcję „Broken Android Phone Data Extraction”. Następnie możesz wybrać usunięte dzienniki połączeń i kliknąć przycisk „Odzyskaj”.

Odzyskaj usunięte czaty WhatsApp

Jeśli straciłeś swoje czaty WhatsApp, możesz użyć programu do odzyskiwania danych na Androida, aby je odzyskać. Darmowa wersja jest ograniczona do odzyskania do 10 sztuk danych WhatsApp, ale zaawansowana wersja pozwoli Ci odzyskać nieograniczoną ilość danych. Ten program pozwala również odzyskać załączniki WhatsApp.

Aby odzyskać usunięte czaty WhatsApp, musisz najpierw znaleźć i wybrać folder, z którego wiadomość została usunięta. Gdy już to zrobisz, możesz wybrać, w którym folderze znajduje się rozmowa i kliknąć „Zapisz”. Pozwoli to wybrać konkretny czat, który chcesz odzyskać.

Programy do odzyskiwania danych na Androida są łatwe w użyciu i bezpłatne do pobrania. Po znalezieniu tego, którego chciałbyś użyć, możesz postępować zgodnie z łatwymi instrukcjami, aby odzyskać usunięte czaty. WhatsApp automatycznie tworzy kopie zapasowe o 4AM każdego dnia, które są przechowywane w pamięci wewnętrznej lub na karcie SD. Jeśli nie masz kopii zapasowej danych usuniętych wiadomości, możesz spróbować odzyskać je z pamięci wewnętrznej urządzenia lub karty SD.

Możesz również spróbować odzyskać usunięte czaty, wykonując lokalny plik kopii zapasowej WhatsApp. Większość z tych programów pozwoli Ci przywrócić usunięte czaty z tej kopii zapasowej. Będziesz jednak musiał mieć wystarczająco dużo wolnego miejsca na swoim urządzeniu. Zalecana ilość wolnego miejsca to dwukrotność rozmiaru pliku kopii zapasowej.

Odzyskaj usunięte SMS-y

Możliwe jest odzyskanie usuniętych wiadomości SMS na urządzeniu z systemem Android, ale istnieją pewne środki ostrożności, które powinieneś podjąć w pierwszej kolejności. Jednym z ważnych kroków jest umieszczenie telefonu w trybie Airplane. W ten sposób Twój usunięty SMS lub MMS nie zostanie nadpisany przez nowe dane. Kolejnym ważnym krokiem jest przygotowanie dysku USB dla programu do odzyskiwania SMS-ów.

Aby to zrobić, podłącz swoje urządzenie do komputera. Gdy rozpozna Twoje urządzenie, wybierz opcję „Odzyskaj usunięte SMS-y”. Następnie wybierz typ wiadomości, które chcesz przywrócić. Program zapisze je następnie w formacie CSV lub HTML. Formaty te są kompatybilne z edytorami tekstu i mogą być łatwo wydrukowane.

Możesz również użyć profesjonalnej aplikacji do odzyskiwania, aby odzyskać usunięte wiadomości SMS. Aplikacje te działają poprzez identyfikację, które pliki są możliwe do odzyskania, i wyświetli ich podgląd w przyjaznym dla użytkownika interfejsie. Następnie, można zaznaczyć wiadomości, które chcesz odzyskać i uzyskać je z powrotem na Androida. Tak długo, jak masz kopię zapasową urządzenia przed usunięciem wiadomości, proces ten powinien być łatwy i bezbolesny.

Inną opcją jest przywrócenie kopii zapasowej. W ten sposób można odzyskać usunięte wiadomości tekstowe bez konieczności resetowania urządzenia. Ta metoda jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na odzyskanie usuniętych SMS-ów. Upewnij się tylko, że regularnie wykonujesz kopię zapasową swojego urządzenia. Nie chcesz przecież niczego przypadkowo usunąć.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]